Time2Care har sitt huvudkontor i Östersund och lokalkontor runt om i landet som drivs av lokala entreprenörer som kan sin marknad.

Ni som kund har alltid nära till hjälp.

HUVUDKONTOR

Time2Care Scandinavia
Rådhusgatan 84
831 33 Östersund

Telefon: 063-18 18 81
info@time2care.se
www.time2care.se


Peter Cassman
VD

Telefon: 070-552 67 90
peter@time2care.se

 

Jonas Norrman
MARKNAD & FÖRSÄLJNING

Telefon: 070-618 18 86
jonas@time2care.se

 

LOKALKONTOR

STOCKHOLM


Archana Singh
STOCKHOLM
SÄLJARE


Telefon: 073-687 87 16
archana.singh@time2care.se

 

STOCKHOLM / UPPSALA


Gabriel Karleving
FT STOCKHOLM /UPPLAND 
REGIONAL SÄLJCHEF


Telefon: 072-150 00 30
gabriel.karleving@time2care.se

 

STHLM / SÖDERMANLAND


Per Isaksson
FT STOCKHOLM/SÖDERMANLAND
SÄLJARE


Telefon: 070-327 70 35
per.isaksson@time2care.se

 

SKÅNE


Louise Ericsson
FT SKÅNE
SÄLJARE


Telefon: 070-247 77 04
louise.ericsson@time2care.se

 

SKÅNE


Stephen Augustin
FT SKÅNE
REGIONAL SÄLJCHEF


Telefon: 070-231 21 55
stephen.augustin@time2care.se

 

GÄVLEBORG


Peter Cassman
GÄVLEBORG
SÄLJARE


Telefon: 070-552 67 90
peter@time2care.se

 

VÄSTERNORRLAND


Patric Rappson
FT VÄSTERNORRLAND
SÄLJARE


Telefon: 072-222 74 01
patric.rappson@time2care.se

 

JÄMTLAND / HÄRJEDALEN


Malin Lilliesköld
JÄMTLAND / HÄRJEDALEN
SÄLJARE​


Telefon: 070-346 55 91
malin@time2care.se
 

JÄMTLAND / HÄRJEDALEN


Jonas Norrman
JÄMTLAND / HÄRJEDALEN
SÄLJARE​


Telefon: 070-618 18 86
jonas@time2care.se